İADE VE DEĞİŞİM

 

İade


www.tugrulayakkabi.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünleri iade etmek isterseniz orijinal faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak aşağıda belirtilen adrese gönderebilirsiniz.


İade etmek istediğiniz ürün kullanılmamış olmalı, orijinal paketinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.


İade talebiyle gönderilen ürün tarafımıza ulaştığından itibaren 7 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilir.


Uygun olmaması durumunda ürün karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderilir.


Uygun olması durumunda ise ürün bedelinin iadesi için bankaya talimat gönderilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmakla beraber iade tutarı alışverişi gerçekleştirmiş olduğunuz kart hesabına 1-15 gün içinde iade edilir.


Kapıda ödeme yoluyla sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin iadesi için ise banka hesap bilgilerinizi müşteri hizmetlerine bildirmeniz gerekmektedir.


İnternet mağazamızdan alınan ürünlerin iadesi internet mağazası üzerinden gerçekleştiriliyor olup fiziki mağazamızdan iade yapılmamaktadır.


Değişim


www.tugrulayakkabi.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünleri değiştirmek isterseniz orijinal faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak aşağıda belirtilen adresine gönderebilirsiniz.


Değiştirmek istediğiniz ürün kullanılmamış olmalı, orijinal paketinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.


Değiştirme talebiyle gönderilen ürün tarafımıza ulaştığından itibaren 7 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı kontrol edilir.


Uygun olmaması durumunda ürün karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderilir.


Uygun olması durumunda ise değiştirmek istediğiniz ürünün stoklarımızda olması kaydıyla farklı bir rengiyle, numarasıyla veya yine stoklarımızda olan farklı bir modelle değişimi gerçekleştirilir.


İnternet mağazamızdan alınan ürünlerin değişimini fiziki mağazamızdan da yapabilirsiniz.

 

Adres:   Tuğrul Ayakkabı, Saraylar Mahallesi 459 Sokak No: 13 Bayramyeri/Denizli

Telefon: 0258 241 89 42